Honnan jövünk…? – A képek útja a múzeumig

A Telex ajánlásával

#image_368787459 {
width: 100%;
}

Hova és kinek a megrendelésére készültek eredetileg a képtárban kiállított festmények? Milyen utat tettek meg a Szépművészeti Múzeumig, és milyen nyomot hagyott rajtuk egy-egy tulajdonosváltás? És mindezek ismerete, milyen segítséget nyújt a kutatóknak a festő és a hajdani kontextus meghatározásában?

Időtartam: 60 perc

Max létszám: 20 fő

Programot tartja: Marina Eszter művészettörténész, múzeumpedagógus